כניסה להורים 

סיור מקצועי לגננות - צפון איטליה - דף מפורט

סיור מקצועי לגננות - פניני צפון איטליה  7 ימים
ורונה – בסאנו דל גראפה – (הרי הדולומיטים) – ויצ'נזה – פדובה 
אגם גארדה – סרמיונה  - מילאנו  -  לוגאנו – (ונציה)
 
טיסות:
מתל אביב לוורונה  - NO9974
יציאה ביום שלישי  16/8/16, בשעה 4:00 בבוקר המראה ונחיתה בוורונה בשעה 6:40
מוורונה לתל אביב - NO9973
יציאה ביום שני 22/8/16 בשעה 22:50 בלילה המראה ונחיתה בתל אביב בשעה 2:30

  יום 1: תל אביב - סירמיונה - וורונה
בטיסת שכר מתל אביב לוורונה, בירת האופנה האיטלקית. נצא לביקור בעיירה סירמיונה, הבנויה על לשון יבשה הנכנסת לתוך אגם גרדה. זה הזמן ליהנות מגלידה איטלקית ראשונה (ולא אחרונה) ומאווירת המקום. נמשיך ונגיע לעיר הרומנטית ורונה, המכונה "רומא קטנה", נערוך סיור בעיר העתיקה, נראה (מבחוץ) את הארנה הרומית ונבקר בחצר ביתה של יוליה, שם נשמע את הסיפור הרומנטי-טרגי של זוג האוהבים.
. בשעות ערב נצא למלוננו.
 
יום 2: ונציה
הבוקר נצא לונציה, מלכת הים האדריאטי, עיר התעלות, הבנויה על 117 איים המחוברים ביניהם בגשרים. מהיפות והמעניינות בערי העולם. נערוך סיור רגלי בגטו היהודי הראשון. נראה את גשר הריאלטו העתיק והמפורסם, העובר מעל התעלה הגדולה, נמשיך  לכיכר סן מרקו, הגדולה בכיכרות. נראה את ארמון הדוג'ים, את הבסיליקה בסגנון הביזנטי, ונצפה אל גשר האנחות. אם נרצה, נוכל לצאת לשייט רומנטי בגונדולה (בתשלום).
 
יום 3: ויצ'נזה – פדובה
הבוקר נבקר בויצ'נזה "עירו של אדם אחד" – אנדראה פאלאדיו, אדריכל הרנסנס. נסייר במרכז העיר העתיקה, בין הארמונות שתכנן ובפיאאה די סיניורי המהווה מקום מפגש חברתי. נמשיך לעיר האוניברסיטאית פדובה. נראה את בזיליקה דל סנטו ההומה בצליינים, קפה פדרוקי המפורסם מהמאה ה-19 ובנין האוניברסיטה העתיק, בו לימד גלילאו. נהנה גם מזמן חופשי בכיכרות השוקקות, נגיע חזרה למלון.
 
יום 4: בסאנו דל גראפה - מאוריסטיקה
היום נצא לסיור בעיירות יפהפיות ומיוחדות למרגלות הדולומיטים. נתחיל בעיר העתיקה של באסאנו דל גראפה, נחצה את נהר הברנטה על גשר העץ הציורי והעתיק שבנה אדריכל הרנסנס פאלאדיו ונלמד את סודה של הגראפה המקומית הידועה, נמשיך לביקור בעיירת השחמט מארוסטיקה.  בערב נחזור למלון
 
יום 5:  יום טיול להרי הדולומיטים
יום חופשי אפשרות להיצטרף בתשלום קשה לחשוב על נוף וטבע רב הוד יותר מהרי הדולומיטים של צפון מזרח איטליה הנקראים על שם הגיאולוג הצרפתי דולומיו. האזור זרוע אתרי סקי בחורף ועיירות נופש בקיץ. נגלוש בדרכים הפתלתלות ונערוך סיורים ותצפיות בנקודות נוף מדהימות. נחזור למלוננו.
 
יום 6: מילאנו – לוגאנו (שוייץ)
אחרי ארוחת בוקר  נבקר  במילאנו, בירת האופנה האיטלקית. נראה מבחוץ את הקתדרלה הגותית המפורסמת, מהגדולות בעולם. נמשיך לגלריה ויטוריו עימנואלה, מרכז החנויות המקורה מהמאה התשע עשרה ומשם אל כיכר לאונרדו דה וינצי, ממנה נצפה (מבחוץ) בבניין אופרה לה סקלה. אחר הצהרים, נחצה את הגבול לשוויץ ונבקר בלוגאנו, העיר לחוף האגם, שנקייה כמו עיר שוויצרית, אך דוברת איטלקית שוטפת. לקראת ערב נגיע למלון.
 
יום 7: ריבה – אגם גרדה – מפליי וורונה – מלצ'נזה  - תל אביב
הבוקר נתחיל את טיולנו במפלי וָרונֶה הספירליים והצוננים, משם נמשיך לעיירה ריבה בה ניכרת ההשפעה האוסטרית. נמשיך בנסיעה על דרך החוף המזרחית המתפתלת בין העיירות לאורך האגם ונבקר בעיירה מלצ'נזה השוכנת על מורדות הר מונטה באלדו הגולש אל האגם . בשעות ערב נצא לשדה התעופה של וורונה לטיסתנו ארצה
 
עלות הטיול
  • מחיר לחבר עוגנים ובן זוגו לבן אדם בחדר זוגי  .1190$.
  • לאורח המחיר 1240$
       תוספת לסינגל - 250$
 
המחיר כולל:
• טיסות   NEOS למסלול ת"א- וורונה -ת"א, כולל מסים והיטלים.
• 6 לילות בבית מלון מדרגת תיירות טובה ע"ב ארוחת בוקר בופה קר.
• כניסות לאתרים כמפורט במסלול.
• אוטובוס תיירים לביצוע תוכנית הטיול.
• מלווה ישראלי צמוד.
• טיפים לנותני השירותים בחו"ל.
המחיר אינו כולל:
• ביטוח רפואי ומטען.
• הוצאות אישיות.
• טיפ למלווה הקבוצה הישראלי.
• כל מה שאינו מופיע תחת הסעיף "המחיר כולל".
הערות:
• סדר ימי הטיול יכול להשתנות בהתאם לפרטי הטיסות בכל תאריך ועפ"י שיקול דעתו של המדריך.
• כפוף לתנאים הכלליים המופיעים בסוף החוברת.
• בטיול זה לא יהיו סבלים בבית המלון.
• ניתן לצאת לסיור לילה בעלות של 20 יורו לבן אדם מינימום 20 משתתפים.

בברכה מקרב לב,                   רביב זייפלד
 
סמנכ"ל עוגנים – לשכת גני הילדים בישראל
 
לקבלת מידע מפורט על המסלול
והרשמה - מלאו כאן את הפרטים
 
דוא"ל:
שם פרטי:
מספר משתתפים:
טלפון:
    
אתר זה הינו חלק מפורטל גני הילדים  אתר הגננת - חיפוש גן ילדים, פעוטון וצהרון בסביבת מגוריך. כל המידע על גני ילדים, להורים ולגננות .      הוסף למועדפים ושתפ/י את חבריך ב-